Instagram hesap açma tarihi nasıl öğrenilir?

Hiç gönderisi olmayan bir instagram hesabının açılma tarihi nasıl öğrenilir?

misty misty (556)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    3 Ekim 2018 güncelleme: Instagram hesap açılış tarihi öğrenmenin artık çok daha kolay ve kesin bir yolu var. Instagram hesap açılış tarihi öğrenme linkine tıklayarak nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

    Instagram hesap açma tarihi nasıl öğrenilir?

    Instagram hesap açma tarihi öğrenmenin kesin bir yolu yok ama varsayımlar üzerinden fikir sahibi olabilirsin. Mesela eğer hala duruyorsa hesabı ilk açtığın email adresine girip "instagram" kelimesini arat, ve eğer silinmediyse hesap doğrulama mailini bulursun. O ne zaman gelmişse instagram hesap açılma tarihi de odur.

    Biraz araştırdığımda instagram account age checker diye bir site buldum. Instagram hesabının açıldığı tarihi yaklaşık olarak gösteriyor. Ama tamamen kesin tarihi göstermiyor. Yine de bakmak istersen linki: http://123accs.com/instagram-account-age-checker

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 1-hesap başkasının 2-hiç tarih göstermiyor şu mesajlar çıkıyor: Well, we just blew a fuse.. Please navigate back and try again by entering a valid IG username. // Duh... we just blew a fuse... Please navigate back and try again. misty 5 yıl önce
    • O zaman boşuna kürek sallamanın anlamı yok. @misty omercik 5 yıl önce