instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?

Instagram hesabı nasıl dondurulur?

Instagram hesabı geçici olarak nasıl kapatılır?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?

    instagram hesap dondurma işlemi ile Instagram hesabınızdaki fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz silinmez. Sadece gizlenir.

    Tekrardan Instagram girdiğinizde bunlar aktif hale getirilir.  Instagram hesap dondurma geçici olarak hesabın kapatılmasıdır. Ama bu işlemde hiç bir veri silinmez. yüklediğiniz fotoğraflar, yaptığınız yorumlar sadece gizlenir.

    Unutmamanız gereken önemli bir nokta, Instagram hesabınızı Instagram uygulaması içinden donduramazsınız. Instagram heap dondurma işlemini tarayıcı üzerinden Instagram web sitesine girerek yapabilirsiniz.

    Instagram hesabınızı dondurmak için;

    1. instagram.com'a bir mobil cihazdan veya bilgisayardan giriş yapın.
    2. Sağ üst köşedeki kullanıcı adınıza tıklayın ve Profili Düzenle'yi seçin.
    3. Sağ altta Hesabımı geçici olarak kapat'a tıklayın ve ekrandaki talimatları izleyerek hesabınızı dondurun.

    Pek çok kullanıcı Instagam uygulaması üzerinden Instagram hesabını dondurmaya çalışıyor fakat uygulama üzerinde böyle bir seçenek yok.

    Instagrsam hesap dondurma sadece tarayıcı üzerinden yapılabiliyor.

    Ayrıca Instagrsam hesabınızı dondurmak yerine tamamen kapatmak isterseniz : instagram hesap kapatma işlemi nasıl yapılır?  linkinden faydalanabilirsiniz.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)