Instagram hesap dondurma

İyi günler. Ben 1 hafta önce instagram hesabımı dondurdum ve 1 yıl gibi bir süre sonra tekrar aktifleştirmek istiyorum. Bu süre zarfında uzun süre hesabıma girmediğim için hesabım silinir mi yoksa istediğim zaman tekrar aktifleşir mi ? Belli süresi var mı ? Şimdiden çok teşekkürler. Cevabınızı bekliyorum...

minnierry minnierry (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram tarafından hesabım dondurulması ile ilgili bir süre belirtilmemiş.Bu sebeple bir süre sınırı olmayacaktır.Yani siz hesabınızı bugün durduduğunuzda 1-2 sene sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

    Instagram tarafındaki açıklamaya buradan bakabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)