instagram hesap donduruldu

Hesap giriş yapcak tim durduk yer hesap kapatıldı dedi hotmail giridim bana instagram mesaj atmış hesabınız donduruldu diye adınız ve kodu resmini çekip yolayın dedi yoladim acba hesabim geri alırmıyım niye hesap donduruldu acba teşekürler

omer3451 omer3451 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Usta bendede oyle ben giris yaptigimda hesabin kosullar geregi kapatildi dedi foto attim ses yok daha insallah geri verirler

    batuhancnr batuhancnr (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Instagram tarafından hesabınızda istenmeyen bir durum tespit edildiğinde hesabınız geçici veya kalıcı olarak durdurulabilir.Instagram size bu konu hakkında bir mesaj atmış ve muhtemelen hesabın size ait olduğunu tasdik etmek için sizden fotoğraf istemiş.Bu Instagram'ın kullanıcıların güvenliği için başvurduğu bir yol.

      Fotoğrafınızı çekip Instagram'a yollayın.Instagram gönderdiğiniz mesajı inceleyecek ve hesabınızı onaylarsa tekrar geri açacaktır.(Bu işlem 1 hafta-10 gün) bulabilir.Sabırla bekleyiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)