instagram hesap kapatabiliyorsunuz

bunu nasil ogrene biliriz bun ogren me yollari ve araclari nelerdir bunlar hakkinda bilgi veriliyormu

kullanici549877 kullanici549877 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram hesabını 2 yoldan kapatabilirsin.

    1. Geçici olarak kapatma
    2. Kalıcı olarak kapatma

    1- Geçici olarak kapatma;

    1. Buraya tıklayın, geçici olarak kapatmak istediğiniz instagram hesap bilgilerini girin.
    2. "Hesabını neden kapatıyorsun?" sorusuna herhangi bir yanıt verin, yanıt vermk istemiyorsanız "Başka bir şey" seçeneğini seçin.
    3. Şifrenizi girin ve “Hesabı geçici olarak kapat” butonuna tıklayın.

    2- Kalıcı olarak kapatma;

    1. Buraya tıklayın kalıcı olarak kapatmak istediğiniz instagram hesap bilgilerini girin.
    2. Hesabını neden silmek istiyorsun?” sorusuna herhangi bir yanıt verin, yanıt vermk istemiyorsanız "Başka bir şey" seçeneğini seçin.
    3. Şifre alanına şifrenizi girin ve “Sil” butonuna tıklayın.

    Yardımcı olduysa ne mutlu bana.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)