Instagram hesap kapatma nasıl yapılır? Instagram hesap dondurma ve hesap silme

Instagram hesabımı silmek istiyorum nasıl silebilirim? Instagram hesap kapatma

Instagram hesap silme nasıl yapabilirim?

Instagram hesabı nasıl silinir?

Instagram hesabı nasıl kapatılır?

sevgikilinc sevgikilinc (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesap silme derken, tamamen mi yoksa geçici olarak mı silmek istiyorsun? Hesap dondurma ve hesap silme arasında fark var. İkisini de anlatayım.

    Instagram hesap dondurma nasıl yapılır?

    1. Bu linke tıklayarak instagram hesap dondurma sayfasına gidilir: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/
    2. Gelen sayfadan "Hesabını neden kapatıyorsun?" sorusuna herhangi bir cevap verilir.
    3. Ardından alttaki kutucuğa hesabın o anki şifresi yazılır.
    4. Daha sonra mavi renkli "Hesabı Geçici Olarak Kapat" butonuna tıklanarak instagram hesap dondurma yapılmış olur.

    Instagram hesap dondurma nedir?

    Instagram hesabını dondurduğun zaman, hesabın geçici olarak kapatılır. Yine bir arkadaşın seni hiçbir yerde bulamayacak, veya senin hesabınla hiçbir etkileşimde bulunamayacaktır ama hesabın hala Instagram'da olmaya devam edecektir. İstediğin zaman kullanıcı adın ve şifrenle giriş yapabilir ve hesabını tekrar aktif hale getirebilirsin.

    Instagram hesap silme nasıl yapılır?

    1. Bu linkten instagram hesap silme sayfasına gidilir: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/
    2. Gelen ekrandan "Hesabını neden siliyorsun?" sorusuna herhangi bir cevap verilir.
    3. Ardından hemen alttaki alana hesabın o anki mevcut şifresi yazılır.
    4. Sonra kırmızı renkli "Hesabımı kalıcı olarak sil" butonuna tıklanır ve instagram hesap silme işlemi tamamlanmış olur.

    Instagram hesap silme nedir?

    Instagram hesabını sildiğin zaman, adından da anlaşıldığı gibi hesabın geçici olarak değil kalıcı olarak silinir. Yani geri dönüşü olmayacak şekilde instagram hesabını silmiş olursun.

    omercik omercik (9418)