Instagram Hesap Onayı Nasıl Yapılır!

Artık hesaplarda yer alan mavi tik, insanlar için bir nevi güven örneği olarak dikkatleri çekiyor ve bununla birlikte bu özellik sadece ünlülere özel bir özellik olarak bilinmemeli. Bu özellik herkes için geçerli bir özelliktir ama almak için çeşitli kriterleri uygulamanız gerekir. Şimdi biraz daha derine inerek fikir sahibi olmaya çalışalım!

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram Hesap Onayı Nasıl Alınır?

    1. Öncelikle hesabınızın belli bir süredir her ne olursa olsun açık olması ve aktif olması gerekiyor.
    2. Hesabınızın telefon numarası onaylı ve mail onaylı olması da kriterlerden bir diğeri olarak dikkat çeker.
    3. Hesabınız, açıldığı günden bu yana olağandışı hareketler yapmamış ve sürekli şikayet almamış olmalı.
    4. Hesabınızda belli aralıklar ile paylaşım yapmayı ihmal etmemiş olmamalısınız.

    Bunun dışında ek olarak seçenekler de mevcut ancak genel itibari ile baktığımız zaman hesabınızın kullanım seçeneklerini de yakından incelemeniz son derece önemlidir. Bu konu ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgileri internet üzerinden araştırarak da sorunsuz şekilde bilgi sahibi olabileceğinizi kesinlikle unutmayın.

    esty esty (-48)