Instagram hikaye görselinin etrafındaki çizgi rengarenk olunca ne anlama gelir?

Instagram hikaye görselinin etrafındaki sarı ile pembe arasındaki renk geçişli olan çizgi bazen de yakın arkadaşlar için olduğunda yeşil oluyor, bunu biliyorum fakat geçenlerde bir tanesinin rengarenk olduğunu gördüm, aynı renk paleti gibiydi. Bu ne anlama geliyor?

bilemem bilemem (1)
4 yıl önce sordu

  • ekran görüntüsü aldınız mı misty 4 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Hikaye normal paylaşılınca böyle oluyor, bu zaten Instagram'ın hep kullandığı bir tasarım. Özel bir anlamı yok.

omercik omercik (9418)
4 yıl önce cevaplandı

    LGBTİ+'nin Onur Yürüyüşü onuruna yapılıyor. Bu kesim gökkuşağı renklerini barındıran bayrağı simge olarak kullanırlar. Onur Yürüyüşü her sene Haziran ayının sonlarına doğru kutlanır. Büyük şirketler de desteklerini bu şekilde belirtiyorlar.

    orhandrdgn orhandrdgn (13)
    4 yıl önce cevaplandı

      hikayeye #pride2019 yazınca oluyor.

      misty misty (556)