Instagram hikaye indirme nasıl yapılır? - 2019

Instagram'da bir hesabın hikayelerini nasıl indirebilirim?

Takip ettiğim kişilerin Instagram hikayelerini indirmek istiyorum.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram'da hikaye indirmek çok basittir. Karşıdaki kişiye hissettirmeden gizli veya herkese açık olan hesapların hikayelerini nasıl indirebileceğiniz hakkında size bilgi vereceğim.

    Instagram hikayelerini telefona indirme - 2019

    Hikayeleri indirmek için üçüncü parti bir uygulamadan faydalanacağız.

    İşleme geçmeden önce mutlaka yapmanız gereken önemli bir şey var. Instagram hesabınızı açın ve Profili Düzenle bölümüne girin. Burada kayıtlı olan e-posta adresi ve telefon numarasının güncel olduğundan emin olun. Yani e-posta adresine gelecek olan mailleri görebiliyor olmalısınız.

    Bunu neden yapmamız gerekiyor? Sebebini videomuzdan öğrenebilirsiniz: Instagram Hikaye İndirme | Videolu Anlatım

    Şimdi Instagram hikayelerini indirmeye geçebiliriz.

    1. Buradan Story Saver for Instagram uygulamasını indirin.
    2. Uygulamayı açıp "Sign in with Instagram" butonuna tıklayın.
    3. Bu aşamada Instagram hesabınızla giriş yapmanız istenecek. Kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp "Log in" diyerek giriş yapın.

    Giriş yaptıktan sonra takip ettiğiniz bütün kişilerin hikayelerini görebileceksiniz. İstediğiniz kişinin hikayesine tıklayın ve "Save" diyerek o hikayeyi telefonunuzun galerisine kaydedin.

    İndirdiğimiz hikaye nereye kaydoluyor?

    Story Saver uygulaması ile indirdiğiniz Instagram hikayeleri, galeride StorySaver klasörüne gider. Detaylı anlatımı ilgili videodan öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Stories Watch sitesi ile telefonunuza herhangi bir uygulama kurmadan da tarayıcınızdan instagram hikayelerini kolayca indirebiliyorsunuz, öneririm.

      Önce sayfayı açıyorsunuz:https://www.storieswatch.com

      Karşınıza çıkan ekrandaki arama kutusuna hikayesini indirmek istediğiniz kişinin adını yazıp arıyorsunuz.

      Çıkan sonuçlardan doğru kişiyi seçip hikayelerini görüntülüyorsunuz. İndirmek isterseniz ekranın sağ altında bulunan Download (indir) butonuna basıp hızlıca telefonunuza ya da bilgisayar instagram hikayesini indirebilirsiniz.

      techboy techboy (1)