Instagram hikaye paylaşamıyorum. Instagram hikaye siyah ekran sorunu

Telefonum Samsung S7 edge. Telefonuma yazılım güncellemesi geldiğiden beri hikayede Gıf, Boomerang, video vb. hareketli şeyler paylaşamıyorum. Hikaye paylaşılıyor diyor ve simsiyah ekran geliyor ama paylaşmıyor. Sadece resim paylaşabiliyorum. Bu sorunla 1 aydır uğraşıyorum. Güncellemelerin hepsi yapıldı. Tarih ve saatim doğru. Programı kaç kere silip yükledim hatırlamıyorum bile ama düzelmedi. Telefonu bile sıfırladım ama fayda etmedi.

kullanici799580 kullanici799580 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çok garip bir hata açıkçası. Böyle bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum. Anlaşılan bir şekilde mevcut işletim sistemiyle instagram arasında bir çeşit uyumsuzluk söz konusu olmalı.

    Yaşadığınız instagram hikaye siyah ekran sorunu için çözüm olurmu bilmem ama GBInsta uygulamasını kullanmanızı önereceğim. GBInsta indir linkine tıklayarak indirip normal kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)