Instagram hikaye sorun var

Merhaba.

Ben instagramda takip ettiğim kişinin resim beğendiğini biliyorum görüyorum ama bunu hareket dokumunde göremiyorum. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir. Bunu engellemk gibi bi lüks var mı ? Hiç takipçim yok sadece o kişinin hesabını takip ediyorum.

merveatila merveatila (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram da facebook gibi ayrıntılı hareket dökümü bulunmuyor.Instagramda eğer 1000 den az kişi takip ediyorsanız, Instagram uygulamasına girdikten sonra  simgesine dokunun ve Takip bölümüne gelin.Burada takip ettiğini kişilerin fotoğraf ve video beğenmeleri, kısa zaman içerisinde atılan yorumlar vs.. gibi hareketler listelenir.Ancak bu hareketler takip edilen her kişinin tüm olaylarını kapsamaz.Muhtemelen Instagram tarafından belirli bir algoritamaya göre (örneğin takip ettiğiniz kişilerin içinde fotoğraflarını en çok beğendiğiniz kişinin) hareketleri listelenebilir.Bu listeyi düzenlemenin bir yolu görünmüyor gibi.

    Instagram tarafındaki hareketler dökümü ile ilgili açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)