Instagram hikayede müzik nasıl paylaşılır?

İnstagram hikayede müzik nasıl paylaşılır?

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hikayeye çıkartma ekleme bölümünde Müzik diye bir seçenek var normalde. Yalnız bu bildiğim kadarıyla Türkiye'de daha aktif değil. (aktif olup sadece iphone'da da olabilir)

    Eğer bu sende varsa buradan ekleyebilirsin.

    instagram hikayeye müzik

    Onun dışında Spotify'da eklemek istediğin müziği paylaşırken "Instagram Hikayeler" seçeneği var. Oradan da eklenebiliyor ama öyle yapınca sadece müziğin resmi ve adı falan yazıyor. Müzik çalmıyor.

    spotify instagramda paylaş

    Bir de şöyle yapabilirsin: Telefonundan normal müziği açarsın, daha sonra arkada müzik çalarken sen instagram hikayelere girip video çekersin. Yine arkada müzik çalarken hikaye yapılmış olur.

    omercik omercik (9418)