instagram hikayeler siyah ekran sorunu

Instagramda hikayelere dokunduğum zaman hikayeler açılmıyor. Siyah ekranda açılıyor ve bir şey görmüyorum. instagram hikayeler siyah ekran sorununun çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sorun bazı instagram kullanıcılarında sıklıkla görülmeye başladı. Instagram hikayelere dokunduğunuzda ekran siyah bir şekilde yükleniyor ve hikayeler açılmıyor. Eski sürüm instagram yüklemek de sorunu çözmüyor.

    Bize gelen verilerden anladığımız kadarı ile bu sunucu taraflı bir sorun ve kullanıcıların bunu düzeltmek için yapabilecekleri bir şey yok. Yani instagramı kaldırıp yükleseniz de, eski sürüm instagram yükleseniz de, verileri temizleseniz de instagram hikayeler siyah ekran sorunu düzelmeyecektir.

    Tek yapmanız gereken daha sonra tekrar denemek olmalıdır. Sorun kendiliğinden düzelecektir.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

      Hikayelerde siyah ekran varsa eger buyuk ihtimalle tarih ve saatin yanlistir tarih ve saatini duzeltirsen herhangibi bi sorun kalmiyor

      dilara511 dilara511 (11)