İnstagram hikayeleri açılmıyor

İyi günler, instagram hikayeleri (kendi hikayemde dahil) açılmıyor.Bir kaç gün öncesine kadar açılıyordu ama ne olduysa daha açılmıyor.Sildim tekrar yükledim, verileri ve önbelleği temizledim, eski ve beta sürümlerini kurdum yine de sorunum devam ediyor. Karşıma resimdeki gibi açılıyor hikayeler.

pause pause (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram hikayeleri açılmıyorsa şuan bu sorunu sadece siz yaşamıyorsunuz öncelikle bunu bilin. . Sorun sunucu taraflı görünüyor: instagram hikayeler siyah ekran sorunu daha fazla bilgi alabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

      merabalar sorun düzeldi mi aynı sorunu bende yaşıyorum

      kullanici778924umut kullanici778924umut (1)