Instagram hikayemi görenlerin sayısı neden değişiyor?

Telefondan instagrama girince hikayemi görüntüleyenlerin dayısı 70 lerde görünürken Bilgisayardan girince 90 larda görünüyo ve bilgisayardan hep daha fazla görünüyor. Ayrıca bazen telefondan da bi anda görüntüleyenler sayısı düştüğü oluyor. Takipçi sayımda bi değişiklik olmamasina rağmen. Bilgisayardan da sadece sayı verdiği, kimlerin görüntülediğini göstermediği için işin içinden çıkamıyorum. Gerçek sayıyı ve kişileri nereden ve nasıl öğrenebilirim?

ecemdenizp ecemdenizp (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagramdan kaynaklı bir durum. Sizin yapabileceğiniz pek birşey yok aslında.

    thelosstt thelosstt (1)