Instagram hikayemi sadece yakın arkadaş listemle nasıl paylaşırım?

Instagram'da hikayelerimi sadece yakın arkadaşlar listemdeki kişilerle paylaşmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da sadece "yakın arkadaşlar" ile nasıl hikaye paylaşırım?

    Instagram'da hikaye paylaşırken yapacağınız küçük bir değişiklik sayesinde hikayenizi sadece "yakın arkadaşlar" listesindeki kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

    Bu çözümde adım adım Instagram'da sadece yakın arkadaşlarla hikaye paylaşmaktan bahsedeceğim.

    1. Adım: Instagram'ın hikaye bölümünü açın.

    2. Adım: Normal hiçbir şey yapmadan hikayenizi oluşturun ve ilerleyin.

    3. Adım: Son adımda oradaki Gönder tuşuna basmayın. Onun yerine alttaki "Yakın Arkadaşlar" seçeneğine 1 defa dokunun.

    instagram yakın arkadaşlarla hikaye paylaşma

    4. Adım: Yakın arkadaşlar seçeneğine tıkladığınız zaman hikayeniz otomatik olarak paylaşılacaktır.

    Paylaştığınız o hikayeyi sadece "yakın arkadaşlar" listesine eklediğiniz kişiler görebilecek.

    Ayrıca yakın arkadaşlarınızla paylaştığınız hikayelerin çevresindeki dairesel çizgi yeşil oluyor. Instagram normal hikayeler ile yakın arkadaşlarınızla paylaştığınız hikayeleri ayırt edebilmeniz için böyle bir farklılık yapmış. Bence gayet mantıklı olmuş.

    instagram hikaye yeşil çizgi

    Yakın arkadaş listenize nasıl ekleme - çıkarma yapabileceğinizi Instagram yakın arkadaşlar özelliği nedir, nasıl kullanılır? linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

    Instagram yakın arkadaşlar özelliğiyle alakalı diğer soruların cevaplarına aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

    Instagram'da birinin beni yakın arkadaş listesine eklediğini nasıl anlarım?

    Instagram hikayelerde yeşil çizgi nedir?

    omercik omercik (9418)