Instagram hikayene gönderi ekle özelliği çıkmıyor

Merhaba. Bildiğiniz gibi instagramda gönderileri storyde paylaşma özelliği var. Ama bu fonksiyon bende yok. Telefonla ilgili bir sorun düğil çün ki diğer 2 hesabmda bunu yapa biliyorum. İmstagrama sorunu bildiriyorum sürekli ama hala bir gelişme yok. Ne yapa bilirim?

kullanici291136 kullanici291136 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu an hesabımdan baktığımda "Hikayene gönderi ekle" özelliği, o fotoğrafın altındaki "beğen, yorum yap" tuşlarının hemen sağındaki üçgen şeklindeki paylaş simgesine basınca gözüküyor. Sen de buraya baktın mı?

    Eğer yoksa demek ki özellik senin hesabına maalesef gelmemiş. Genelde özellikleri eski hesaplara vermede çok gecikiyorlar. Buna yapabileceğimiz bir şey maalesef yok. Beklemelisin artık..

    omercik omercik (9418)