Instagram hikayesine birden fazla fotoğraf veya video ekleme

Instagram hikayesine nasıl fotoğraf eklerim?

Instagram hikayesine birden fazla fotoğraf veya video nasıl eklerim?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram geçen yıl Hikaye (stories) özelliğini eklemişti.Bu özellik ile kullanıcılar 24 saat boyunca görülebilen fotoğraf veya video koyma imkanı buldular.24 Saat sonra hikaye kısmına koyulan fotoğraf veya video otomatik olarak siliniyordu.

    Instagram kullanıcılarının birçok hikaye kısmında birden fazla fotoğraf veya video koyabiliyorlar.Ancak bazı kullanıcılar bunu ilk aşamada bulamayabilirler.

    Instagram hikayesine birden fazla fotoğraf veya video nasıl eklerim?

    Instagram hikayesine video veya fotoğraf eklendiğinde normalde 1 adet hikaye eklenmiş olur.Birden fazla eklemek için de hikaye kısmında çıkan artı işaret kaybolur.Bu durumda kullanıcılar birden fazla hikaye fotoğraf veya videosu eklemeyi bulamayabilirler.

    Aşağıdan birden fazla fotoğraf veya videoyu Instagram hikayesinde paylaşabilirsiniz.

    1. Instagram uygulamasını açın.
    2. Hikaye eklemek için sol taraftaki artı butonuna basın. (profil resmi üzerindeki küçük artı işareti)
    3. Şimdi otmomatik olarak fotoğraf veya video çekmek için kamera açılacaktır.Mevcut fotoğraf veya videonuzu paylaşmak için ekranı yukarıdan aşağı çekin.
    4. Şimdi alt tarafta telefonunuzda yer alan fotoğraf veya videolar gözükecektir.Paylaşmak istediğiniz fotoğraf veya videoyu seçin ve Hikayen tuşuna basarak paylaşımı yapın.
    5. Şimdi hikaye kısmınızda 1 adet fotoğraf veya video paylaştığınız gözükecektir.
    6. Hikaye kısmına birden fazla fotoğraf veya video eklemek için tekrar Instagram ana ekrana dönün ve Instagram yazısının sol tarafındaki fotoğraf makinesi logosuna tıklayın.
    7. Şimdi tekrar kamera açılacak.Ekranı yukarıdan aşağıya çekerek telefonunuzda var olan fotoğraf veya videoyu seçin.
    8. Ardından tekrar Hikayen tuşuna basın.
    9. Şimdi hikaye kısmınızda ilk eklediğiniz hikayenin yanına ikinci bir hikaye eklenmiş olacak.
    ismailsarp ismailsarp (6010)