Instagram'ı geçici olarak kapattım açamıyorum

instagramı geçici olarak kapattm ama açamıyorum yardım

kullanici821880 kullanici821880 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    uzmanim.net Youtube kanalında bununla ilgili videolar olması gerekiyor uzmanim.net Youtube kanalını kontrol et. Orada sana adım adım anlatıyorlar.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      İnstagramı dondurdum geri açamıyorum

      kullanici576746 kullanici576746 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

        yandaki linki tıkladığında ki adımları takip eder misin. https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr

        huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
        4 yıl önce cevaplandı

          Aynı sorunu ben de yaşıyorum hiçbir şekilde açamadım.

          edase edase (1)