Instagram IGTV Profilimde gözükmüyor, nasıl çözebilirim?

Instagram IGTV var. Benim videom profilde gözüküyordu ben onu profil'den kaldırayım dedim aynı arşiv gibi sadece IGTV gözüksün dedim, sonra fikrim değişti profilde göstermek istedim ama eski hâline getiremedim, ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

mustafa1903 mustafa1903 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mustafa maalesef geri eklemenin bir yolu yok. Instagram profil ızgarasında önizlemesini kaldırdığın IGTV videosu sadece IGTV bölümünde gözükür. Profile önizlemesini eklemenin tek yolu videoyu tekrar yüklemek.

    damlakoc damlakoc (1391)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Instagram bu konuda bir güncelleme yapacaktır diye umut ediyorum. damlakoc 3 yıl önce
    • Teşekkür ederim mustafa1903 3 yıl önce