Instagram ile Facebook hesabımı birbirine bağlamalıyım?

Ama sorun var. Şimdi İnstagram hesabıma Gmail ile kayıt oldum. Ve bu Gmail ile de, bir Facebook hesabı açmıştım fakat sonra Facebook hesabım kapatıldı. Bende başka Gmail ile Facebook hesabı açtım. Şimdi ikisini birbirine bağlamak istiyorum. Fakat, İnstagramda silinir mi?

Ayrıca yeni Gmail ile de, Twitter'a üye olacağım. Ve hepsini birbirine bağlamak istiyorum.

gaxo gaxo (15)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer sıfırdan Facebook hesabı ile Instagram açarsanız Facebook'taki Gmail otomatikmen Instagram hesabınıza kaydolur. Instagram hesabınız zaten var ve kayıtlı e-posta adresi, Facebook hesabınızdaki e-postadan farklıysa bağlantı yaptığınızda Instagram hesabınızdaki e-posta adresi değişmez, aynı kalır. Sadece iki hesabınızı birbirine bağlamış olursunuz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Af edersiniz, çok karışık anlamadım. gaxo 6 yıl önce
    • Beynim yandı hocam. gaxo 6 yıl önce
    • Kısacası: Instagram hesabından e-posta adresi silinmez, aynı kalır. @gaxo omercik 6 yıl önce
    • Yani bağlmayayım gaxo 6 yıl önce
    • Eğer bağlamak istiyorsan bağla. Ben bağlamanı tavsiye ederim hatta, şifreni unuttuğunda kolayca hesabını kurtarabilmek için mutlaka bağlamalısın. @gaxo omercik 6 yıl önce
    • Hani, önceki hesabım kapatıldı ya, bağlantıdan o da kapanmasın diye.. gaxo 6 yıl önce
    • Hesabını bağladığın için kapanmaz. Merak etme. @gaxo omercik 6 yıl önce
    • Üstat SA, şimdi 1 gün geçti ama yazayım dedim. Kapanması korkum var, dediğim gibi 3 sosyal medyayı da birbirine bağlamak istiyorum. Ama işte, korkum var. .sss gaxo 6 yıl önce
    • Benim hesaplarım birbirine bağlı, kapanmadan sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. @gaxo omercik 6 yıl önce