Instagram ile iletişime nasıl geçebilirim?

Merhaba uzmanım.net ekibi. :) Ben instagram ile nasıl iletişime geçebilirim? Videonuzu izledim Youtube'dan. Orada ilk açarken kullandığımız e-postayı yazmamız gerekiyor ya ben hatırladığım kadarıyla yazdım ilk olanı. Sonra instagram bana şu an aktif kullandığım e-postama kod yollayıp bu kodu kağıda yazıp resim çekinip kendilerine dönmemi istedi. Bende yaptım dediklerini. Sizce geri döndüklerine göre ilk açarken kullandığım e-posta adresini doğru yazmış mıyım? Bir de ben kodla birlikte fotoğrafımı atalı 1 haftaya yakın oldu. Ne zaman dönüş yapılır biliyor musunuz? Kolay gelsin.😊

dogang5252 dogang5252 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba Doğan, seninle iletişime geçtiklerine göre e-posta adresini doğru yazmışsın. Normalde de çok hızlı dönüş sağlamayan instagram ekibi covid döneminde biraz daha yavaş dönüş yapabiliyor. Tekrar göndermeyip beklemeni öneririm, İletişime geçeceklerdir.

    damlakoc damlakoc (1391)