Instagram'ım kapatıldı

Merhaba instagram hesabındayken çıkış yaptırıldı ve sonra kullanıcı bulunmamaktadır hatası aldım eposta numara girdim hesabınız bulunmamaktadır yazısıyla karşılaştım form gönderdim formda bana kod ve isminiz yazılı fotoğraf gönderin dediler gönderdim fakat hala aktifleşmedi hesabım yardımcı olabilirmisiniz kaç gün içerisinde cevao geliyor aktifleşecekmi tekrar hesabım?

symsn symsn (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hesapta herhangi bir illegal işlem yapılmadıysa (zararlı script, bot kullanmak, telif hakkı olan paylaşımlar vb) hesabınız açılır.

    Hesabın açılması 10 gün kadar sürebiliyor. Süreyi kısaltmak için yapabileceğiniz bir işlem yok. Sadece bekleyeceksiniz.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

      Aynısı bana oldu resmi atım ertesi gün açıldı ama dikaat et orda ismin kod ve kulnici adını yaz diyip

      omer3451 omer3451 (1)