Instagram'ın bu kuruluşla bir bağlantısı yoktur ne anlama geliyor?

Instagram'da bazı  sponsorlu gönderilerin altında Instagram'ın bu kuruluşla bir bağlantısı yoktur yazıyor.

Instagram'ın bu kuruluşla bir bağlantısı yoktur ne anlama geliyor?

pelinny pelinny (863)
5 yıl önce sordu

  • çözümünü biraz değiştirdim. Yeni özellikler ekledik. Sen şuanda bunlara erişemiyorsun bu sebepten ben elden geçirdim. alattin 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Instagram'ın bu kuruluşla bir bağlantısı yoktur ne demek?

Instagram'da bazı sponsorlu içeriklerin altında Instagram'ın bu kuruluşla bir bağlantısı yoktur yazısı görebilirsiniz. WWF, Greenpeace, unicef gibi yardım kuruluşları Instagram üzerinden yardım toplayabiliyorlar. Bu kurumlar ticari amaç gütmeyen organizasyonlar.

Bu tür ticari amaç gütmeyen ve bağış toplayan kurumların sponsorlu gönderilerinin altında Instagram'ın bu kuruluşla bir bağlantısı yoktur yazar.  Instagram bu yazı ile sponsorlu içerik yayınlayan kurum ile bir bağı olmadığını bildirmektedir.

pelinny pelinny (863)