Instagram'ın gönderdiği destek mailine nasıl yanıt verilir?

Instagram hesabıma erişemiyorum. Hesabıma erişebilmek için Instagram'dan destek istedim, e-postama mesaj geldi. Benden birkaç soruya cevap yazmamı istediler ama geri Instagram'a nereden ve nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum.

Bana sorulan sorular:

  • Hesaba en son ne zamn eriştiniz?
  • Hesaba yazdığınız e-posta
  • Hangi kullanıcı adlarını kullandınız

Eğer bunları cevaplamazsam hesabıma erişemeyeceğim.

aslihangulmez aslihangulmez (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maildeki "Yanıtla" seçeneğine tıklayarak instagramın size sorduğu sorulara cevap yazmanız gerekiyor.

    Mailde şöyle bir sola bakan ok işareti var, ona tıklayın. Yanıtlamak için bir alan gelir, oradan cevaplayabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)