Instagram'ın hikayelerde yeniden paylaşma özelliği nedir?

Instagram hikayelerde yeniden paylaşma özelliği nedir? Hikayelerde yeniden paylaşma özelliğini açarsam ne olur?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'a gelen son yeniliklerden biri olan Hikayelerde Yeniden Paylaşma özelliği, bir kullanıcının sizin gönderilerinizi kendi hikayesinde paylaşabilmesini sağlıyor. Yani eğer profilinizin ayarlarından hikayelerde yeniden paylaşma özelliğini aktif ederseniz, bir kullanıcı sizin gönderilerinizi kendi hikayesine ekleyebilecek.

    Hikayelerde Yeniden Paylaşma özelliği nasıl aktif edilir?

    1. Instagram'ı açın.
    2. Profil seçeneklerinin olduğu bölüme girin.
    3. Buradan sayfayı aşağı kaydırın ve "Hikayelerde Yeniden Paylaşma" seçeneğine tıklayın.
    4. Bu bölümden açabilir veya kapatabilirsiniz.

    Eğer hikayelerde yeniden paylaş özelliğini açarsanız, bir kişi sizin paylaştığınız gönderileri kendi hikayesinde paylaşabilir; eğer açmazsanız da paylaşamaz.

    omercik omercik (9418)