Instagram ingilizce oldu, düzeltemiyorum. Ne yapmalıyım?

Instagram ingilizce oldu ve hala Türkçe yapamıyorum. Düzeltemiyorum. Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

omercik omercik (9418)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Genel bir sorun var şuan. Sana özgü değil. Yakın zamanda düzelir diye düşünüyorum. İlginç olan herkeste yok bu durum.  Ben de mesela bir sorun oluştu diyor ve ingilizce kullanmamı öneriyor. Başkasında doğrudan Türkçe açılıyor.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

      İnstagram sunucularında güncelleme yaparken bu sorunlar genelde oluyor veya çok yoğunluktanda kaynaklanabiliyor.

      darkcrak darkcrak (5168)