Instagram işletme hesabı tam olarak nedir?

işletme profili ve işletme hesabı arasındaki farklar (tam) olarak nedir ?

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşletme profili ve işletme hesabı diye iki farklı ayrım yok. İkisi de aynı şeyler.

    Instagram işletme hesabı ile kişisel hesap arasındaki farkı soruyorsan, adı üstünde işletme hesabı senin bir işletmen var. Ürünlerini sosyal medyaya taşımak sosyal medyada tanıtımını yapmak istiyorsun. Bunun için instagram sana özel araçlar sunuyor. Mesela reklam yapabiliyorsun, analiz yapabiliyorsun vs.

    Eğer Facebook'ta büyük bir sayfan yoksa instagram'ı normal kişisel hesap olarak kullanmanı tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)