Instagram işletme hesabından kişisel hesaba nasıl geçiş yapılır?

Instagram'da işletme profiline kaydoldum şimdi geri işletme hesabından çıkmak istiyorum. Nasıl çıkabilirim?

Instagram işletme hesabından çıkış yapıp normal profile nasıl geçebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram işletme hesabı nasıl kişisel profile çevrilir?

    Instagram'da işletme hesabınızı kişisel profile çevirmek çok kolaydır.

    1. Adım: Instagram profil ayarlarına girin.

    instagram profil ayarları

    2. Adım: Bu bölümden "Tekrar Kişisel Hesaba Geçiş Yap"a tıklayın.

    instagram kişisel hesaba geçiş

    Bu sayede işletme hesabından çıkış yapıp tekrar normal kişisel bir instagram profiline geçmiş olursunuz.

    İşletme hesabı ile kişisel hesap arasında ne fark var?

    Instagram'da işletme hesabıyla kişisel hesap arasındaki temel fark; işletme hesabı küçük veya büyük işletmesi olanlar için yapılmışken, kişisel profil ise evinde oturup tek amacı stalklamak ve gününü paylaşmak olanların kullanması için yapılmıştır.

    İşletme hesapta kişisel profile ek bazı özellikler yer alır. En önemlisi istatistikleri görüntüleyebilmenizdir. Yani instagram işletme hesabında istatistikler aracı sayesinde profilinize haftalık, aylık ve genel bazında etkileşimleri takip edebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)