Instagram isteğinizle ilgili sorun oluştu hatası nasıl çözülür?

Uygulama üzerinden giremiyorum ama gogledan giriyorum her yolu denedim girmiyor yenileme için eposta yollaya tıklıyorum e posta yollandı diyor ama yollamıyor

kullanici409203 kullanici409203 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önceden bunun ile ilgili bir video çekmiştik dilersen videoyu izleye bilirsin veya makaleye gide bilirsin

    Çözüm makalesi: Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasının çözümü nedir? - Android

    Çözüm videosu: https://www.youtube.com/watch?v=Mtwoznz23lE

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Yukarıdaki 2 çözümü de deneyebilirsin. Bunlar olmazsa telefonunu sıfırlaman gerekiyor. Sıfırlamak kesin çözüm.

      omercik omercik (9418)