Instagram isteğinizle ilgili sorun oluştu hatası

Kullanıcı adımı ve şifremi yazdığımda isteğinizle ilgili sorun oluştu diyor facebookla girmeye çalıştığım zaman ise boş bir kutucuk gösterip yoksay diyor başka cihazlardan giriş yapabiliyorum (giriş yapılmayan cihazdan chrome uygulamasından bile) ama kendi telefonumdan bir türlü giriş yapamıyorum denediğim şeyler;verileri sıfırlama, kaldırıp yükleme,facebook hesabını kaldırıp birdaha bağlanma (böyle yaptığım zaman bilinmeyen bir ağ hatası oluştu diyip yine girmiyor) instagram desteğe yaz demeyin onuda yazamıyorum yine hata veriyor uygulama parametre hatası diye

ozkngr ozkngr (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ınstgram kullanıcı adı ve şifreyi yazıyorum

    Üzgünüz, şifren yanlıştı. Lütfen şifreni dikkatlice kontrol et. söylüyor ama şifrem dogru

    kullanici381397 kullanici381397 (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      Uzmanim.net Youtube kanalında iki çözüm paylaşıldı:

      Bunları ben arkadaşlarımda denedim genelde sonuç aldım. Ama sende işe yaramazsa tek çaren telefonu sıfırlamak gibi görünüyor.

      murat murat (12492)