Instagram istenmeyen uygulamaları kaldırma hatası

Merhaba, benim sorunum instagram uygulamaları yönet kısmına giriyorum. 2 tane erişimi engelle var ama basıyorum bu sayfa görüntülenemiyor yazıyor. Basıyorum hata diyor ama 2 tane uygulama var. Erişimi kaldır diyorum evet'e basıyorum hata veriyor yardım edin.

feride25 feride25 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hesabınıza yüklenenen zararlı uygulamalar yani instagram virüslerinden kurtulmak için izlemeniz gereken bazı adımlar var. Instagram virüs temizleme linkinden karşılaştığınız sorun ile ilgili bilgi edinebilirsiniz ve adımları sırası ile izleyerek bu uygulamalardan kurtulabilirsiniz. Linkteki çözüm işe yarayacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)