Instagram kapattığım hesabın kullanıcı adını nasıl alırım?

Merhaba, şimdi şöyle bir sorunum var; ”ahmetaslan” adlı kullanıcı adım vardı, sonra hesabımı sildim. 2 yıl sonra yeni hesap açtım, yeni mail adresi ile. Fakat o kullanıcı adını alamıyorum, öyle bir kullanıcı adı da yok. Ama illa sonuna bir harf, sayı eklemem lazım. Neden o eski kullanıcı adını alamıyorum? Onu kullanan da yok, ayrıca aynı ad soyad ile kayıt oldum. Onu tekrar almak için ne yapabilirim?

pilaye pilaye (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Söylediğiniz kullanıcı adıyla Instagram hesabı açılmış görünüyor.

    Şu konuya bakın: Instagram'da aktif olmayan bir hesabın kullanıcı adını nasıl alabilirim?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • ahmetaslan adlı kullanıcı adını örnek olarak verdim, hocam. pilaye 6 yıl önce
    • Bildiğim kadarıyla Twitter da aktif olmayan bir hesabın kullanıcı adını almak için 3 yıl bekleme kuralı var ama Instagram da buna benzer bir şey yok. Ayrıca mesajıma bir ekleme yaptım, oraya bakın. @pilaye omercik 6 yıl önce
    • İlla sonuna bir şey eklemek gerek yani :// pilaye 6 yıl önce