instagram kaydedilen gonderiler

instagram hesabimda kaydedilen gonderilere girdigim zaman akis yenilenemedi hatasi aliyorum kaydetdigim gonderileri goremiyorum

pawayevrewad pawayevrewad (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırsam genel bir sorun bu çünkü daha önceden de bu sorun yaşanmıştı ve @farurhenho arkadaşımız bu konuya değinmişti dilersen daha fazla ayrıntı için altdaki link'e göz ata bilirsin. Ayrıca endişe etmene gerek yok bu sorun geçici yani İnstagram yetkilileri bu sorunu çözmek için uğraşıyorlardır.

    Instagram akış yenilenemedi hatası - 13 Mart 2019

    darkcrak darkcrak (5158)