Instagram kayıt hatası - Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatıldı

Instagram hesabı açarken şu hatayı verdi;

tamama tıklayıp devam ettikten sonra şu hatayı aldım;

bu hatadan sonra geriye dönüp giriş yapmaya çalıştıgımda bu hatayi aldim;

hesabı yeni açtım anında böyle kapatıldı,ne yapabilirim?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. İlk önce tabletindeki Chrome gibi tarayıcı uygulamalarının verilerini temizle.
    2. Sonra modemi kapat aç.
    3. Ardından instagram'ı kaldır ve tekrar yükle.
    4. VPN Programları listesinden tabletinde bi tane VPN uygulaması indir.
    5. VPN aktifken instagram'a kaydol.

    Böyle yaptığında hesabın kapanmaması lazım. Bu işlemleri instagram uygulamasından değil de instagram.com sitesinden de yapabilirsin.

    Bu arada 1den fazla hesap açarsan instagram seni spam zanneder ve yine hesabını kapatabilir.

    omercik omercik (9418)