İnstagram kendi kendine bi başkasına msj atabilir mi. ?

İnstagramımda uygunsuz içerikleri bulunan iki yabancı erkeğe msj atılmış buldum . Bunu ben yapmadım . Acaba instagramda böyle bir şey olması mümkün mü ?Kendi kendine takip beğeni etiket olayını duymuştum ancak msj olayını ilk defa duyuyorum ve karşılaşıyorum. İnstagram kendi kendine bi başkasına msj atabilir mi üstelik msjların atılma saatleri sabah 7 10 ve 7 13 tü. Peş peşe ...

esrakucuk61 esrakucuk61 (1)
7 yıl önce sordu

  • Nişanlıma bu durumu açıklayamıyorum : ( Lütfen yardımcı olun . esrakucuk61 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Öncelikle geçmiş olsun..

İnstragramınız çalınmış veya İnstagramınıza virüs girmiş olabilir...

Öncelikle İnstagramınızın şifresini değiştirmeyi deneyin.

Oda olmazsa İnstagram Hesabınızı kapatın veya silin..

http://uzmanim.net/soru/instagram-virus-temizleme/13560

atavistic atavistic (7)