Instagram kendiliginden yok olan mesaj

Instagramda  takip etmedigim bi arkadasa mesaj attim oda bana cevap yazdi ama cevabi birden kayboldu ve göremiyorum.. neden boyle oldu ve ilk defa boyle bise oldu

kullanici502537 kullanici502537 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram mesajlarında "kaybolan fotoğraf ve video" özelliği bulunuyor. Mesaj bölümündeki kamera ikonunu kullanarak gönderilen fotoğraf ve videolar gönderdiğiniz kişi tarafından görülür görülmez silinir. Böyle olmuş olabilir mi?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Metin mesajiydi ama cümle yaziliydi yanii

      kullanici502537 kullanici502537 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Instagram'da son zamanlarda ciddi problemler yaşanıyor. En son 2 gün önce ortalama 30-45 dakikalık bir çökme yaşandı. Sizin yaşadığınız sorunda muhtemelen sunucuyla alakalı, biz bunun için bir şey yapamayız @kullanici502537 omercik 6 yıl önce