Instagram keşfet bölümünde sizin için önerilenlerde az kşi görünüyor

Instagram'da kişileri keşfet bölümünde senin için önerilenler bölümünde sadece 3 kişi çıkıyor. Eskiden 20 kişi falan çıkardı. Nasıl yaptım bilmiyorum.. Nasıl düzeltebilirim?

tgonen tgonen (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram senin için öneriler gibi alanları dinamik olarak oluşturur. Yani bunu kendisi kullandığı bir algortima ile ekrana getirir. Bunu bozmak için sen bir şey yapamazsın. Geçici bir durum olabilir. İlerleyen zamanlarda bu kendiliğinden değişir.

    Sizin için önerilerde ortak arkadaşlar veya tanıyor olabileceğin diğer kişiler listelenir. Bu kriterlere uyan kişi sayısı azdır o yüzden az kişi görüyorsundur.

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

      4 gündür bu sıkıntıyı çekiyorum eskinden en azında popüler olan kişiler fln düşerdi şimdi kimse Yok bi kaç kişi onlarda yenilenmiyor zaten teşekkürler

      tgonen tgonen (1)