Instagram Keşfet bölümündeki gönderileri değiştirebilir miyim?

Keşfedi duzenleyebiliyomuyum takip etmedigim alakasız gonderiler cıkıyor yabancı hersey turkce birsey goremiyorum nedem acaba

gamzedmrts gamzedmrts (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    hayır değiştiremezsin

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Instagram Keşfet bölümünü düzenlemek mümkün değil. Ama burada sen tüm gönderilere bakmayıp sadece seçim yaparak bakarsan otomatik olarak değişecektir. Örneğin sen karikatürlere bakarsan daha daha fazla karikatür gösterilmeye başlar. Ya da moda, spor gibi farklı içeriklere göz atarsan bunlar keşfete daha fazla düşmeye başlar.

      hakan hakan (15394)