instagram keşfet nasıl sıfırlanır?

instagram keşfet bölümünde görmek istemeyeceğim şeyler var. Sürekli kadın fotoğrafları çıkıyor. Ben bunları kaldırmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram keşfet bölümünü sıfırlamak diye bir şey yok. instagram keşfet bölümünü tamamen temizleyemezsin ama şu yöntemi deneyebilirsin

    1. instagram keşfet bölümüne git.
    2. instagram Keşfete düşmesini istemediğin, keşfette görmek istemediğin bir fotoğraf ya da videoya dokun.
    3. sağ üst köşedeki 3 noktaya dokun.
    4. Bu gönderiyle ilgilenmiyorum... seçeneğine dokun.
    5. Bu gönderi gizlendi. Bundan böyle bunun gibi daha az gönderi göstereceğiz lafı ekrana gelecek. Artık benze gönderiler instagram keşfere düşmeyecek demektir.

    Bu yöntemi sırası ile istemediğin, instagram keşfette görmek istemediğin gönderilere yap. Keşfet bölümünün temizlendiğini fark edeceksin.

    hakan hakan (15409)