Instagram kimlik dogrulama fotografı nasıl çekilir?

Arkadaslar merhaba instagram benden e postadan kimlik dogrulaması için gonderdikleri kodun adimin soyadimin ve kullanici adimin yazili oldugu kagitla bir selfie cekmemi istiyo kac kere yolladim ama her seferinde kimliginiz dogrulanamadi diyo. Benmi biseyleri yanlis yapiyorum nasil bi yaziyla nasil bi kagitla nasil bi poz vermem gerek ?

ecemdenizp ecemdenizp (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aslında düşündüm de önceki konunda farklı bir kadın fotoğrafı paylaştığını söylemiştin eğer yanlış anlamadıysam.

    Belki de problem bu olabilir. Instagram karşılaştırıyordur senin fotoğrafını ve hesaptaki fotoğrafları. İkisi uyuşmayınca kabul etmiyor olabilir.

    omercik omercik (9418)