Instagram kimlik doğrulama kodu alamıyorum

Yaklaşık 17 saattir Instagram iki faktörlü doğrulama kodu alamıyorum telefonumda SMS olarak gelmiyor helpinstagram üzerinden mail de attım dönüş alamadım

srfgonn srfgonn (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birden fazla talep geldiyse instagram bunu şüpheli görüp kimlik doprulama kodu göndermiyor. Bir kaç gün bekleyip sonra deneyin. Bazen SMS sistemindeki sorunlardan dolayı da mesaj gelmeyebiliyor. Bu durumda beklemekten başka yapacak bir şey yok.

    hakan hakan (15409)