Instagram kimlik doğrulaması sorunu

Merhaba benim hesabımda kimlik doğrulması istiyor e-postamı unuttuğum için adım soyadım ve bir kodla birlikte bir selfie çekmem gerektiğini söylüyor. Yaptım ama "kimliğiniz doğrulanamadı aynı adımları uygulayarak tekrar yapın" diyor. Acaba benim hesabımda hiç fotoğrafım yok diyemi böyle oluyor yoksa bir şeyleri yanlış mı yapıyorum?

Instagram kullanıcı adım: ecemdenizp

ecemdenizp ecemdenizp (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bence sen bir şeyleri yanlış yapmıyorsun. Hesabında fotoğraf olmadığı için kabul etmiyor olabilir yüksek ihtimalle. Aklıma başka sebep gelmedi.

    omercik omercik (9418)