Instagram kodu girerken sorun oluştu diyor

Güvenlik kodu sorunu yaşıyorum. Her yerde aradım ama çözümünü bulamadım.Şüpheli giriş hatası diyor, kod göndere basıyorum ve kod geliyor. Buraya kadar güzel. Lakin gelen kodu girince işin büyüsü bozuluyor. Yanlış kodu girdiniz, tekrar deneyiniz diyor. Deniyorum, e yine olmuyor. Yeni kod istiyorum bir önceki kod ile aynı geliyor. Böyle saçmalık olur mu?

frknsshn frknsshn (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • bendede aynısı var pekı ne zaman duzelır yada ya duzelmezse :'( kullanici907153 4 yıl önce
    • Hiç bir fikrim yok bu aralar sosyal medya araçlarında çok fazla hatalar oluşmaya başlatı @kullanici907153 darkcrak 4 yıl önce

    Aynı sorunu ben de yaşıyorum, ve resmen hesabıma 2 gündür erişemiyorum. Sorun Instagram'ın ta kendisinden kaynaklanıyor. Maalesef kullanıcı olarak yapabileceğimiz bir şey yok bununla ilgili..

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      beklemelı mıyız, sizce düzelir mi?

      kullanici907153 kullanici907153 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Eninde sonunda düzelecek. Düzelmek zorunda. Kullanıcı olarak yapabileceğimiz bir şey maalesef yok. omercik 4 yıl önce