instagram kodunun el yazısıyla yazılması

Merhaba, instagramdan aşağıdaki maili aldım,Kod derken hangi kodu istiyorlar

Instagram'ı kullanan insanların gizliliği bizim için son derece önemlidir. Kodun el yazısıyla yazılmış bir kopyasını tutarken çekilmiş bir fotoğrafınızı istememizin nedeni bu.

nnaloglu nnaloglu (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Size daha önceki maillerde bir doğrulama kodu gönderdiler mi?

    Koddan kastı bu olabilir.  EAFED32.... gibi bir karakter grubu olabilir.

    Düzenleme: Kullanıcının sorunu instagram ile yapılan mail yazışmaları ile kullanıcı tarafından çözülmüştür.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba,teşekkürler şimdide aşağıdaki gibi bir sorun oluştu Kimliğinizi doğruladığınız için teşekkürler. Hesabınızı geri almak üzeresiniz! Geri alma işlemini tamamlamak için: 1. Lütfen bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde giriş yapmış olabileceğiniz tüm Instagram hesaplarından çıkış yapın 2. Tamamen çıkış yaptığınızda, lütfen buraya tıklayın tıkladığımda bu geçerli bir bağlantı değil mesajı alıyorum nnaloglu 8 yıl önce