İnstagram koleksiyona eklenen fotografı telefona indirmek?

Arkadaşlar bir sorum olacaktı İnstagram koleksiyona eklenen fotografı telefona indirmekle ilgili mesela, gördüğüm bir fotografı koleksiyona ekledim, Hesabımdan koleksiyonlar bölümüne geldim ordaki fotoğrafı nasıl indiririm

@farurhenho

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    O fotoğrafı paylaşan hesap herkese açık ise FastSave for Instagram uygulamasını kullanarak indirebilirsiniz.

    FastSave for Instagram: https://play.google.com/store/apps/details?id=photo.video.instasaveapp&hl=tr

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      1-) İlk Olarak İnternet Üzerinde İnstagram Video Ve Foto İndirme Sitesi Var İstediğin Birine Gir . (Önce Tarattır | Virüs Olmasın)

      2-) İnstagram'da Beğendiğin Resim Veya Videonun 3 Noktasına Tıkla .

      3-) Bağlantıyı Kopyala

      4-) İnstagram Video Ve Foto İndirme Sitesine Gir

      5-) Url'yi Yapıştır

      6-) İndir

      malgibiolan malgibiolan (307)