Instagram kullanıcı adı alınamıyor

İlk hesabımın kullanıcı adını değiştirdim hatta mail de değiştirdim ve 4-5 ay geçti. Emaili deaktif ettim, instagramın yardım bölümüne yazarak. “Epostam zaten kullanımda” kısmından. Çünkü defalarca denememe rağmen güncel olarak kullandığım hesabım için şifre yollandı ve ilk hesabıma bağlı bulunan emailden yazmama rağmen ilk hesabım için sıfırlama gelmiyordu. Kullanıcı isimleri benzerdi yani adsoyad soyadad şeklinde olduğu için mi bilemiyorum. Şimdi mail deaktif olunca kullanıcı ismimi yine alamıyorum, boşta olması gerekmiyor mu artık? Her yöntemi denedim yani, kaç kez sorunj açıklayan mail attım. Ekran görüntüsü attım hesabın bana ait olduğuna dair ilk kullanıcı hesabımdaki isim  ve fotoyla birlikte. Instagram bu hesabı otomatik nasıl silebiliyor? Yani hesabı dondurdum çünkü ama ne yapsam o hesap için değil şuanki hesabım için sıfırlama atıldı üstelik eski hesabıma bağlı mailden yapmama rağmen. Şimdi tüm mailler boşta, sadece güncel hesabımdaki aktif. Yani instagramla başka nasıl iletişime geçebilirim bilmiyorum? İsteğin dışında silinen bir hesap sonuçta. Hesap ismi değiştirildiği zaman ve mail boşa alındığı zaman kullanıcı adı da otomatik iptal olması gerekiyor yani boşa alınması gerek. Ama insta buna izin vermiyor her şeyi kanıtlamama rağmen. Başka hangi mailden iletişime geçebilirim? Ya da başka çözüm bilen var mı?

moss moss (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisi olan yok mu?

    moss moss (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Kusura bakma ama instagramdan anlamıyorum :( ama @alattin , @hakan ve @murat aktif olursa sana yardım ede bilir darkcrak 4 yıl önce
    • Maalesef kimse cevap vermiyor.. yine de kaale alip yazdigin icin sagol @darkcrak moss 4 yıl önce
    • Çözüm bulursam ben yazarım darkcrak 4 yıl önce
    • teşekkürler moss 4 yıl önce