Instagram kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Kullanıcı adı SWAP'lama işlemi nasıl yapılır?

2 tane Instagram hesabım var ve bunların kullanıcı adlarını birbiriyle değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

ses1842 ses1842 (64)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk önce iki hesap kullanıyorsan nickleri bir yere kopyalayın ardından her iki hesaptaki nickleri random olarak değiştirin daha sonra random nickleri silip orjinalleri ile değiştirin.

    bl4lev bl4lev (790)