instagram kullanıcı adı ve şifre hatası veriyor

instagrama giriş yaparken,lütfen doğru kullanıcı adı ve şifresi gir uyarısı alıyorum.şifre yenileme e-postası gönderdim tekrarlarca denedim farklı tarayıcılardan girdim pc'den instgrama giremiyorum. sadece telefondan giriş yapabiliyorum.

Instagram'da lütfen doğru kullanıcı adı ve şifresi gir uyarısının çözümü nedir?

sweetprincess sweetprincess (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu gibi durumlarda, eger instagram parolanız ve kullanıcı adınızda bir hata yoksa bir süre beklemeniz gerekiyor.

    Hesabınız geçici olarak devredışı kalmış olabilir.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yorum için teşekkür ediyorum. ama bi çözümü yok mu? sweetprincess 8 yıl önce

    Parola hatırlatma malindaki parolayı kopyala - yapıştır yapıyorsanız bunu yapmayın.

    Gelen parolayı elinizle girin. Kopyala yapıştır işleminde parolanızın sağına veya soluna boşluk karakteri geliyor olabilir.

    Bunun dışında bilgisayara bulaşan malware, virüs tarzı yazılımlar intagrama'a girişinizi engelliyor olabilir. Virüs taraması yapmanızda fayda var.

    Bilgisayarınıza bulaşan istenmeyen yazılımları ve eklentileri kaldırmak için aşağıdaki programlardan faydalabilirsiniz:

    1. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    2. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır
    murat murat (12492)