Instagram kullanıcı adım değiştirildi ve hesabım kapatıldı

Hesabım kullanıcı adı değiştirilerek kapatıldı geri almak için ne yapabilirim...

ıbo4747 ıbo4747 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram kullanıcı adınınız değiştirildi dediğiniz göre Instagram hesabınıza farklı bir kişinin ulaşma durumu olduğu anlaşılıyor.Buda Instagram hesabınızın bir nevi çalınması durumuna giriyor.

    Bu durumda hesabınız çalındı durumunda değerlendirilebilir.Aşağıdaki linkten gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

    Çalınan, hacklenen Instagram hesabı nasıl geri alınır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)